WERSJA PDF - W ZAŁĄCZNIKU

MIEJSCE

Porady prawnika

W wyznaczone środy

od godz. 15.00. Terminy ustalane są na bieżąco – zazwyczaj z miesięcznym wyprzedzeniem

Salka parafialna

Pomoc dla osób, które borykają się z problemami z zadłużeniem, np. z powodu kredytów, czynszu, a także negocjacji z powodu egzekucji komorniczej

Środy po godz. 17.00,

po wcześniejszym

umówieniu spotkania

(lub kancelaria)

tel.: 509 828 972

mail:

Kancelaria kanoniczna – dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych, które pragną uzyskać fachową pomoc co do sposobu uregulowania swojej sytuacji wobec Kościoła, w tym np. informacje nt. kanonicznego stwierdzenia nieważności małżeństwa.

Po wcześniejszym umówieniu spotkania (telefonicznie lub mailowo).

tel.: 607 038 798

mail:

Pomoc z matematyki i fizyki w zakresie szkoły średniej i wyższej w soboty o godz. 11.30. Przed skorzystaniem z tej pomocy uprasza się o wcześniejsze wysłanie powiadomienia na adres mailowy.

W każdą sobotę - po wcześniejszym powiadomieniu (pocztą mailową).

Załączniki:
Pobierz plik (POMOC PRZY PARAFII-2019-20.pdf)POMOC PRZY PARAFII46 kB