Fundacja „Światło-Życie” Ośrodek Profilaktyczno-Szkoleniowy

im. ks. Franciszka Blachnickiego

www.osrodek-brynow.pl

Zakres działalności Ośrodka: rekolekcje dla osób uzależnionych i ich rodzin; warsztaty dla młodzieży, nauczycieli, pedagogów i wychowawców.

W ofercie działalności naszego Ośrodka znajdują się takie inicjatywy profilaktyczne i terapeutyczne, jak:

o Rekolekcje dla osób uzależnionych i współuzależnionych (alkohol,      narkotyki, hazard, seks i inne)

o Warsztaty dla wodzirejów zabaw bezalkoholowych, nauczycieli, rodziców

o Grupy rozwoju osobistego

o Grupy terapeutyczne dla Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych (DDD)

o Możliwość odpłatnej i nieodpłatnej pomocy psychiatrycznej, terapeutycznej i psychologicznej

o Poradnictwo duchowe

Jedną z propozycji naszego Ośrodka jest także możliwość prowadzenia rekolekcji, dni skupienia, konferencji, form warsztatowych dla Parafii i różnych wspólnot dotyczących m.in. tematyki zniewoleń współczesnego człowieka, ukazania drogi wolności i integralnego rozwoju osoby.

Moderator Ośrodka

ks. Wojciech Ignasiak

32 45 11 976

Kontakt:

ul. Gawronów 20 40-527 Katowice tel. 032 205 39 22 kom. 0 509 96 33 56 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.osrodek-brynow.pl