KOLĘDA 2017/ 2018

Odwiedziny kolędowe rozpoczynamy:

·        w soboty i niedziele o godz. 15.00;

·        w pozostałe dni o godz. 16.00.

w tym roku rozpoczynamy od najniższych numerów - w blokach od dołu 

 

27.11. Poniedziałek

1. ul Grunwaldzka 1, Wodociągi, Prusa ;

2. ul. Chrobrego obie strony – od nr 1 do 49;

3. ul. Broniewskiego, Morcinka, Drzymały, Ogińskiego

4. ul. Grunwaldzka 2 AD

5. ul. Grunwaldzka 2 BC

28.11. Wtorek

1. ul. Grunwaldzka 3 ABC

2. ul. Grunwaldzka 3 DEF

3. ul. Grunwaldzka 4 AD

4. ul. Grunwaldzka 4 BC

29.11. Środa

1. ul. Grunwaldzka 5 ABC

2. ul. Grunwaldzka 5 DEF

3. ul. Grunwaldzka 7 AB, 9 AB

4. ul. Grunwaldzka 6 AC

30.11. Czwartek

1. ul. Grunwaldzka 14 AC

2. ul. Grunwaldzka 12 AC

3. ul. Grunwaldzka 12 BD

4. ul. Grunwaldzka  6 B, 14 B

1.12. Piątek

1. ul. Grunwaldzka 16 ABC, 18

2. ul. Łokietka 3 – 19, 10 ABC

2.12. Sobota

1. ul. Łokietka 2 AB, 14 ABC

2. ul. Łokietka 16 AB, 18, 20, 22, 24

3.12. Niedziela        

1. ul. Mieszka I 2 – 42

2. ul. Zygmunta Starego 1 – 30

4.12. Poniedziałek

1. ul. Jagiełły 1 ABC

2. ul. Jagiełły 2 ABCD

3. ul. Jagiełły 3 AD

4. ul. Jagiełły 3 BC

5. ul. Jagiełły 5 ABC

5.12. Wtorek

1. ul. Jagiełły 7 AC

2. ul. Jagiełły 7 BD

3. ul. Jagiełły 9 A

4. ul. Jagiełły 9 BC

6.12. Środa

1. ul. Jagiełły 11 AC

2. ul. Jagiełły 11 BD

3. ul. Jagiełły 13 BC

4. ul. Jagiełły 13 A

7.12. Czwartek

1. ul. Jagiełły 25 AD

2. ul. Jagiełły 25 BC

3. ul. Jagiełły 27 AD

4. ul. Jagiełły 27 BC

9.12. Sobota

1. ul. Jagiełły 29 AD

2. ul. Jagiełły 29 BC

10.12. Niedziela

1. ul. Jagiełły 31 AD

2. ul. Jagiełły 31 BC

11.12. Poniedziałek

1. ul. Jagiełły 33 ABE

2. ul. Jagiełły 33 CD

3. ul. Jagiełły 35 AD

4. ul. Jagiełły 35 BC

5. ul. Jagiełły 37 AD

12.12. Wtorek

1. ul. Jagiełły 37 BC

2. ul. Jagiełły 39 ABE, 39 D / 1 A, 2 A, 3 A, 4 A ,39 E / 1 A, 1 B, 3 A, 4 A

3. ul. Jagiełły 39 CD

4. ul. Jagiełły 41 ABCD

13.12. Środa

1. ul. Watoły 1 – 18 (obie strony)

2. ul. Watoły 17, 19 – 25 (obie strony)

3. ul. Watoły 26 – 54 (obie strony)

4. ul. Polaczka 2 AB, 4 ABC, 3, 5, 7, 9

14.12. Czwartek

1. ul. Polaczka 6 AB, 8 ABCD, 11

2. ul. Bema 1 – 55

3. ul. Dolna (dawniej Gwardii Ludowej), Górna, Węglowa (od nr 28)

4. ul. Krasickiego, Popka, Pronobisa

15.12. Piątek

1. O. Lange, Majcherczyka – Zdana, Rodziny Dębińskich, ks. Stabika, Rzepusa

2. ul. Waloszka – nr nieparzyste (1 – 41)

3. ul. Waloszka – nr parzyste (2 – 60)

4. ul. Duracza 1 – 40

16.12. Sobota

1. Plac Skrzeka i Wójcika 5 AB

2. Plac Skrzeka i Wójcika 6 AB

18.12. Poniedziałek

1. Plac Skrzeka i Wójcika 7 AB

2. ul. Wróblewskiego 2, 4

3. ul. Wróblewskiego 6, 8

4. ul. Wróblewskiego 26 ABC, 28 A

5. ul. Wróblewskiego 28 B, 30 AB, 32

19.12. Wtorek

1. ul. Wróblewskiego 39 ABC, 41 AB

2. ul. Wróblewskiego 41 CDEFGH

3. ul. Wróblewskiego 45, 47

4. ul. Wróblewskiego 51 ABCD

20.12. Środa

1. ul. Wróblewskiego 53 ABCD

2. ul. Wróblewskiego 53 EFGH

3. ul. Wróblewskiego 43, 55

4. ul. Wróblewskiego 49, 55 A

2.01. Wtorek

1. ul. Wróblewskiego 57, 59

2. ul. Wróblewskiego 61 ABCD

3. ul. Wróblewskiego 63 ABCD

3.01. Środa

1. ul. Wróblewskiego 63 EFGHI

2. ul. Wróblewskiego 69 (1 – 84)

3. ul. Wróblewskiego 69 (85 – 154)

4.01. Czwartek

1. ul. Wróblewskiego 71 (1 – 84)

2. ul. Wróblewskiego 71 (85 – 154)

5.01. Piątek

1. ul. Wróblewskiego 73 (1 – 84)

2. ul. Wróblewskiego 73 (85 – 154)

6.01. Sobota

1. ul. Teatralna 1, 2 (dawniej Zubrzyckiego)

2. ul. Teatralna 3 (dawniej Zubrzyckiego)

7.01. Niedziela

1. ul. Westerplatte 4, 6

2. ul. Westerplatte 8, 10, ul. Mikołaja 64

8.01. Poniedziałek

1. ul. Westerplatte 12 oraz stare budownictwo

2. Al. Młodych 1, 2

3. Al. Młodych 3, 4

9.01. Wtorek

1. Al. Młodych 5, 6

2. Al. Młodych 7

3. Al. Młodych 8, 9

10.01. Środa

1. Al. Młodych 10, 11

2. Al. Młodych 12, 13

3. Al. Młodych 14, 15

11.01. Czwartek

1. Al. Młodych 17, 18, SZAFRAN

2. ul. Szarych Szeregów 1, 2

3. ul. Szarych Szeregów 3, 4

12.01. Piątek

1. ul. Stęślickiego 1, 2

2. ul. Stęślickiego 3, 4

3. ul. Stęślickiego 5, 6

13.01. Sobota

1. ul. Bytkowska 1 – 21 (nieparzyste)

2. ul. Bytkowska 4 – 22a (parzyste)

14.01. Niedziela

1. ul. Bytkowska 23 – 31 oraz 24 – 36

2. ul. Wróblewskiego 35 - 11 (stare budownictwo), ul. Chorzowska 15 – 1

15.01. Poniedziałek

1. ul. ZHP 1, 2

2. ul. ZHP 3, 4

3. ul. ZHP 5, 6

4. ul. ZHP 7

16.01. Wtorek

1. ul. ZHP 9

2. ul. ZHP 10

3. ul. ZHP 11

17.01. Środa

1. ul. Niepodległości 1 – 18 (stare budownictwo)

2. ul. Niepodległości 22, 24

3. ul. Niepodległości 26, 28

18.01. Czwartek

1. ul. Niepodległości 30, 32

2. ul. Zgrzebnioka (stare budownictwo), ul. Niepodległości 54 – 31  (stare budownictwo)

3. ul. Niepodległości: Szkoła nr 1, 49, (Przedszkole nr 7), 57 AB

19.01. Piątek

1. ul. Niepodległości 57 CD

2. ul. Niepodległości 58 ABCD

3. ul. Niepodległości 58 EFG

20.01. Sobota

1. ul. Niepodległości 59 ABC

2. ul. Niepodległości 59 D, 60 DEF, 62

21.01. Niedziela

1. ul. Niepodległości 60 ABC

2. ul. Niepodległości 61 AB

22.01. Poniedziałek

1. ul. Niepodległości 61 CDE

2. ul. Niepodległości 61 FGH

3. ul. Niepodległości 63 ABC

4. ul. Niepodległości 64 ABC

23.01. Wtorek

1. ul. Niepodległości 66 ABCD

2. ul. Niepodległości 66 EFGHI

3. ul. Zgrzebnioka 25, 27

24.01. Środa

1. ul. Zgrzebnioka 29, 31, 33, 35

2. ul. Zgrzebnioka 38 AB, 40

3. ul. Zgrzebnioka 43, 45, 47

25.01. Czwartek

1. ul. Zgrzebnioka 39, 41, 46

2. ul. Zgrzebnioka 42, 44, 48

3. ul. Zgrzebnioka 37, 49, 50

26.01. Piątek

1. ul. Zgrzebnioka 51 A, 52 AB

2. ul. Zgrzebnioka 51 B, 53, 53 A

© 2016 Parafia Bytków