15.11.2019 - Piątek

1.     Bema (1-55)                                        

2.     Polaczka 6 AB, 8 ABCD

3.     Polaczka 3, 5, 7, 9, 9A, 9B, 9C, 11, 2AB, 4ABC

4.     Watoły 1-21 (obie strony)    

16.11.2019 - Sobota

1.     Watoły 22-54 (obie strony)     

2.     Dolna, Górna, Węglowa

3.     Jagiełły 41 ABCD  

17.11.2019 - Niedziela

1.     Jagiełły 39 D / 1A, 2A, 3A, 4A,

39 E / 1A, 1B, 3A, 4A,

39 ABE

2.     Jagiełły 39 CD

3.     Jagiełły 37 AD         

18.11.2019 - Poniedziałek

1.     Jagiełły 37 BC

2.     Jagiełły 35 AD

3.     Jagiełły 35 BC

4.     Jagiełły 33 ABE

19.11.2019 - Wtorek

1.     Jagiełły 33 CD

2.     Jagiełły 31 AD 

3.     Jagiełły 31 BC

4.     Jagiełły 29 AD  

20.11.2019 - Środa

1.     Jagiełły 29 BC  

2.     Jagiełły 27 AD

3.     Jagiełły 27 BC  

4.     Jagiełły 25 AD       

21.11.2019 - Czwartek

1.     Jagiełły 25 BC

2.     Zygmunta Starego 1 - 30 

3.     Mieszka I 2 – 42

4.     Jagiełły 13 A                            

22.11.2019 - Piątek

1.     Jagiełły 13 BC

2.     Jagiełły 11 AC   

3.     Jagiełły 11 BD   

4.     Jagiełły 9 BC     

23.11.2019 - Sobota

1.     Jagiełły 9 A

2.     Jagiełły 7 AC

3.     Jagiełły 7 BD  

4.     Jagiełły 5 ABC      

24.11.2019 - Niedziela

1.     Jagiełły 3 AD

2.     Jagiełły 3 B C       

3.     Jagiełły 2 ABCD

4.     Jagiełły 1 ABC              

25.11.2019 - Poniedziałek

1.     Łokietka 3-19, 2AB,16AB,18,20,22,24

2.     Łokietka 14 ABC,10 ABC, 25

3.     Łokietka 12 ABCD

4.     Grunwaldzka 7 AB, 9 AB,16 ABC, 18  

26.11.2019 - Wtorek

1.     Grunwaldzka 14 AC          

2.     Grunwaldzka  6B, 14B

3.     Grunwaldzka 12 AC

4.     Grunwaldzka 12 BD             

27.11.2019 - Środa

1.     Grunwaldzka 6 AC   

2.     Grunwaldzka 5 ABC           

3.     Grunwaldzka 5 DEF           

4.     Grunwaldzka 4 AD  

28.11.2019 - Czwartek

1.     Grunwaldzka 4 BC                    

2.     Grunwaldzka 3 ABC, Grunwaldzka 1             

3.     Grunwaldzka 3 DEF             

4.     Grunwaldzka 2 AD    

29.11.2019 - Piątek

1.     Grunwaldzka 2 BC

2.     Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Wróblewskiego 34

3.     Chrobrego 1-49 (obie strony), Miłosza, Ogińskiego

4.     Zgrzebnioka 53, 53A, 52A            

30.11.2019 - Sobota

1.     Zgrzebnioka 52 B, 51AB

2.     Zgrzebnioka 42, 44, 48

3.     Zgrzebnioka 49, 46, 50

4.     Zgrzebnioka 38 AB, 40

1.12.2019 - Niedziela

1.     Zgrzebnioka 25, 27, 29

2.     Zgrzebnioka 31, 43, 45

3.     Zgrzebnioka 33, 35, 47

4.     Zgrzebnioka 37, 39, 41

2.12.2019 - Poniedziałek

1.     Niepodległości 57 ABCD, (Przedszkole nr 7, SP nr 1)             

2.     Niepodległości 59 ABC 

3.     Niepodległości 59 D, 61 AB

4.     Niepodległości 61 CDE

3.12.2019 - Wtorek

1.     Niepodległości 61 FGH

2.     Niepodległości 63 ABC

3.     Niepodległości 58 ABCD

4.     Niepodległości 58 EFG

4.12.2019 - Środa

1.     Niepodległości 62, 60 ABC  

2.     Niepodległości 60 DEF 

3.     Niepodległości 64 ABC, 66A         

4.     Niepodległości 66 EBCD   

5.12.2019 - Czwartek

1.     Niepodległości 66 FGHI   

2.     Niepodległości 31 - 54; Zgrzebnioka – stare bud.

3.     Niepodległości  1 - 18 stare bud.

4.     Niepodległości 22, 24

6.12.2019 - Piątek

1.     Niepodległości 26, 28

2.     Niepodległości 30, 32

3.     Wróblewskiego 73 (od 1 do 84)     

4.     Wróblewskiego 73 (od 85 do 154)     

7.12.2019 - Sobota

1.     Wróblewskiego 71 (od 1 do 84)     

2.     Wróblewskiego 71 (od 85 do 154)     

3.     Wróblewskiego 69 (od 1 do 84)     

4.     Wróblewskiego 69 (od 85 do 154)     

8.12.2019 - Niedziela

1.     Wróblewskiego 63 ABCD    

2.     Wróblewskiego 63 EFGHI   

3.     Wróblewskiego 61 ABCD      

4.     Wróblewskiego 55, 55A

9.12.2019 - Poniedziałek

1.     Wróblewskiego 57, 59      

2.     Wróblewskiego 51 ABCD

3.     Wróblewskiego 53 ABCD

4.     Wróblewskiego 53 EFGH

10.12.2019 - Wtorek

1.     Wróblewskiego 43, 49

2.     Wróblewskiego 45, 47

3.     Wróblewskiego 39 ABC, 41 AB

4.     Wróblewskiego 41 CDEFGH

11.12.2019 - Środa

1.     Wróblewskiego 26 ABC, 28 A

2.     Wróblewskiego 28 B, 30 AB, 32

3.     Wróblewskiego 2, 4

4.     Wróblewskiego 6, 8

12.12.2019 - Czwartek

1.     Szarych Szeregów 1, 2      

2.     Szarych Szeregów 3, 4

3.     Stęślickiego 1, 2      

4.     Stęślickiego 3, 4

13.12.2019 - Piątek

1.     Stęślickiego 5, 6

2.     Al. Młodych 1, 2

3.     Al. Młodych 3, 4

4.     Al. Młodych 5, 6

14.12.2019 - Sobota

1.     Al. Młodych 7

2.     Al. Młodych 8, 9

3.     Al. Młodych 10, 11

4.     Al. Młodych 12, 13

15.12.2019 - Niedziela

1.     Wróblewskiego – stare budownictwo (11 - 35) oraz Chorzowska (1 - 15)

2.     Bytkowska 1 – 21 (nieparzyste)

3.     Bytkowska 4 – 22a (parzyste)  

4.     Bytkowska 23 – 31, 36 – 24

16.12.2019 - Poniedziałek

1.     Al. Młodych 14, 15

2.     Al. Młodych 17, 18 (SZAFRAN)

3.     ZHP 1, 2

4.     ZHP 3, 4

17.12.2019 - Wtorek

1.     ZHP 5, 6

2.     ZHP 7

3.     ZHP 9

4.     ZHP 10

18.12.2019 - Środa

1.     ZHP 11

2.     Westerplatte 4, 6

3.     Westerplatte 8, 10

4.     Westerplatte 12 oraz 1 – 31

19.12.2019 - Czwartek

1.     Teatralna 1, 2

2.     Teatralna 3

3.     Plac Skrzeka i Wójcika 7 AB 

4.     Plac Skrzeka i Wójcika 6 AB  

20.12.2019 - Piątek

1.     Plac Skrzeka i Wójcika 5 AB

2.     Potockiego 1 – 40

3.     Waloszka 1 – 41 (nieparzyste)

4.     Waloszka 2 – 60  (parzyste)                                      

21.12.2019 - Sobota

1.     Pronobisa, Popka, i Krasickiego

2.     Rzepusa, ks. Stabika, Rodziny Dębińskich, Majcherczyka–Zdana, Reja

 

W tym roku kolędę będziemy rozpoczynali od najniższych numerów, w soboty i niedziele od godz. 15.00, zaś w pozostałe dni od godz. 16.00. 

Załączniki:
Pobierz plik (kolęda 2019-20.pdf)kolęda 2019-20.pdf87 kB
© 2016 Parafia Bytków