W naszej parafii działają niżej wymienione Róże Różańcowe:

I Róża - patronka: Matka Boża Fatimska

II Róża - patron: św. Jan Paweł

III Róża - patronka: św. Anna

IV Róża - patronka: św. Faustyna

V Róża - patron: św. O. Pio

VI Róża - patron: św. Józef

VII Róża - patron: św. Franciszek z Asyżu

VIII Róża - patron: św. Michał Archanioł

IX Róża - patron: bł. Władysław Bukowiński

Jest także Różaniec Rodziców za Dzieci

Moderatorem archidiecezjalnym jest ks. Zbigniew Kocoń. Natomiast opiekunem w naszej parafii, jest ks. prob. Tomasz Kopczyk.

Zadaniem statutowym każdego członka we Wspólnocie Żywego Różańca jest:

odmawianie dziesiątki różańca dziennie w intencjach papieskich, misyjnych i parafialnych.

Intencje misyjne, papieskie wyznacza Papież, natomiast parafialne proboszcz.

Jedna Róża składa się z 20 osób.

Jeżeli zrodzi się w Tobie pragnienie odmawiania dziesiątki różańca w wyżej wymienionych intencjach, możesz zapisać do Róż Różańcowych, podając imię, nazwisko oraz numer telefonu w kancelarii parafialnej lub zakrystii.

Jeśli zgłosi się 20 osób, to utworzy się nowa Róża. Skontaktujemy się wówczas z Tobą w celu przekazania szczegółów odmawiania modlitwy.

Wspólnota Róż Różańcowych

UWAGA!

INTENCJE ŻR NA CAŁY ROK  2022 i  NAJNOWSZE INFORMACJE - PONIŻEJ - (W ZAŁĄCZNIKACH)